لوازم یدکی خودرو و قطعات یدکی خودرو بصورت کلی شامل قطعات جانبی و غیر اصلی خودرو می شود به عنوان مثال قطعات موتوری و تعلیق خودرو ، قطعات بدنه خودرو ، قطعات برقی خودرو ، قطعات داخلی اتاق خودرو ، اکسسوری خودرو و لوازم مصرفی خودرو را می توان نام برد و بصورت جزییتر قطعات برقی خودرو. استارت ها، آرمیچرها ، کموتاتورها ، فیلد کویل ها ، مهره و پیچ و مهره ، پیچ هاب، سگدست ، اکسل ، واشر، مهره،قطعات انتقال. چرخ دنده ها، انتهای میله، اتصالات توپ، قطعات ترمز و قطعات لاستیکی، شیلنگ های ترمز، خطوط سوخت، پایه های موتور ، طبق ها، ساپورت ها، لنت ها ، سرسیلندر و دیگر قطعات خودرو را شامل می شود.
لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی خودرو �������� �������� ������������ RV 7

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی یافت نشد

چرا باید لوازم یدکی خودرو را بشناسیم؟


یک ماشین منفرد حدود 30000 قطعه دارد که هر قطعه را تا کوچکترین پیچ شمارش می کنیم.که توسط شرکت های مختلف ساخته می شوند  اما ما تامین کنندگان زیادی نیز داریم که بسیاری از این قطعات یدکی را می سازند . حدود 30000 قطعه از مواد اولیه و فرآیندهای مختلف تولید استفاده می کنند.

داشتن آگاهی درباره‌ قطعات مختلف خودرو در شناخت اولیه‌ مشکلات احتمالی آن کمک می‌کند و باعث می‌شود تا هنگام بروز مشکلات مختلف، بهترین و درست‌ترین کار را انجام دهیم. همچنین شناخت قطعات مهم ماشین موجب می‌شود تا از انجام کارهایی که به قطعات آسیب وارد می‌کند دوری کنیم و به اعمالی که طول عمر آن‌ها را بالا می‌برد توجه کنیم.

مهمترین لوازم یدکی خودرو کدام اند؟ مهمترین لوازم یدکی خودرو شامل قطعات قسمت های اصلی خودرو میشود. که به طور کلی قسمت های اصلی خودرو شامل موتور ، سیستم تعلیق ، بدنه ، قسمت برق خودرو ، قسمت داخلی ماشین و اکسسوری ها و ابزار های جانبی خودرو میشود.


اکثر رانندگان نمی دانند که مهمترین قسمت هر خودرو لاستیک آن است. لاستیک ها تاثیر زیادی بر ایمنی و عملکرد خودرو دارند. در حالی که تایرها ممکن است وسایل ساده ای به نظر برسند، توسعه آنها یک فرآیند بسیار پیچیده است.قطعات مکانیکی خودرو چیست؟


قطعات مکانیکی به معنای قطعات عملیاتی یک وسیله نقلیه است که در طول زمان فرسوده می شوند یا عمر مفید یا مدت محدودی دارند که معمولاً از عمر خودرو به عنوان یک کل کوتاهتر است. قطعات مکانیکی شامل قطعات تصادفی خارجی، چرخ ها، رنگ یا شیشه جلو و سایر شیشه ها نمی شود.


در این سایت فروشندگان زیادی  قطعات یدکی خودرو  را  ساپورت میکنند و شما میتوانید در مدل های مختلف خودرو  فروشندگان را از لحاظ کیفیت قطعات و قیمت مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید . 

ضمنا شما میتوانید فروشندگان قطعه مورد نظر خودتان را در شهر خود پیدا کنید و خرید مطمنی را انجام دهید .

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است