خوشبو کننده خودرو وسیله است که برای خوشبو کردن فضا استفاده میشود. از خوشبوکننده وسیله نقلیه هم به همین خاطر استفاده میشود. با استفاده از خوشبوکننده های خودرو میتوان از شر بوی بد درون خودرو خلاص شد. امروزه در بازار خوشبوکننده های زیادی به فروش میرسد اما همه آن ها در دو نوع هستند که یکی با انتشار بوی خوب فضا را خوشبو میکند و دیگری با خاصیت خنثی کنندگی، بوی بد فضا را از بین میبرد.

خوشبو کننده

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

اکسسوری جانبی

»

خوشبو کننده

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
جنس
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد


روش کار خوشبوکننده های خودرو 


مولکول های معطر درون خوشبو کننده ها به طور مدام در هوا منتشر میشوند و هرچه هوای درون خودرو بیشتر در جریان باشد زودتر هم معطر میشود. تمامی خوشبو کننده ها از نوع آویز، پارچه ای، نصب روی دریچه کولر و.... به یک صورت کار میکنند اما اسپرهای خوشبوکننده خودرو به روش دیگری کار میکنند به این صورت که با اسپری کردن آن ها، ذرات خوشبو کننده با بوی بد هوا ترکیب میشوند و فضا را معطر میسازند.


اهمیت خوشبوکننده برای راننده هایی که حیوان خانگی دارند :
رانندگانی که حیوانات خانگی را با خودرو حمل میکنند، بوی نامطبوع آن ها در خودرو پخش میشود. از این رو برای از بین بردن بوی بد خودرو باید از خوشبوکننده استفاده کنند.


انواع خوشبو کننده خودرو 

• خوشبوکننده آهسته رهش : این محصولات قابلیت تنظیم شدت رایحه را دارند و دوام آن ها به دلیل اینکه با شدت کمتری پخش میشوند، بیشتر است.
• خوشبوکننده آویز : ان نوع خوشبوکننده ها دارای انواع رایحه ها هسشتند به شکل های چوبی، کارتی و... در بازار موجود میباشند.
• خوشبو کننده های دریچه کولر : این نوع خوشبوکننده ها به دریچه کولر وصل میشوند و در زمان روشن شدن کولر خودرو بوی آن در سراسر خودرو پخش میشود.
• خوشبوکننده های افشانه ای : به صورت اسپری هستند و به دلیل دارا بودن الکل د.وام بالایی ندارند.
• خوشبو کننده قوطی : این مدل به صورت نمدی و ژله ای موجود هستند که دوام بالایی هم دارند.
• خوشبوکننده عروسکی : خوشبوکننده های عروسکی دارای اشکال مختلف هستند که میتواند به شیشه خودرو بچسبانید. این نوع خوشبو کننده علاوه بر داشتن رایحه ای مناسب باعث زیبایی خودرو نیز میشوند.
• خوشبوکننده های قطره ای : میتوان این نوع خوشبوکننده را با پنبه به داشبورد و... زد هم چنین میتوان پنبه را آغشته به این خوشبوکننده کرد و در دریچه کولر و... قرار داد.
• خوشبوکننده کارتی : خوشبوکننده های کارتی حالت آویز دارند و دارای شکل های زیبایی برای افزایش زیبایی خودرو نیز هستند.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :