گلگیر عقب خودرو ،جز قطعات بدنه خودرو میباشد که به غیر از نقش زیبایی که به خودرو میدهد وظیفه جلوگیری از ورود آب و خاک و... را به داخل قطعات و موتور خودرو را دارد . در صورتی که گلگیر عقب خودرو نباشد ممکن است زودتر آسیب به قطعاتی حساس مثل باک خودرو برسد  و خودرو آسیب جدی ببینید . در کل گلگیر در هر وسیله ای جهت جلوگیری از ورود آب و گل و خاک به فرد یا قطعات استفاده میشود و یکی دیگر از وظایف گلگیر عقب حفاظت از لاستیک‌های خودرو است. در صورتی که به موانعی برخورد کنیم که به لاستیک ها آسیب برساند اول گلگیر جلو خودرو مقاومت انجام میدهد.

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

گلگیر و متعلقات

»

گلگیر عقب

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
گلگیر عقب خودرو یکی از پر مصرف ترین قطعات یدکی خودرو میباشد البته که قابل صاف کردن میباشد ولی در نیمی از موارد باید تعویض گردد و به طور میانگین جز پر فروش ترین لوازم یدکی به حساب آید .

جنس گلگیر عقب خودرو

جنس گلگیر عقب خودرو از فلز می باشد تا بهتر بتواند از قطعات زیرین خود محافظت کند و با رنگ کوره ای از فلز مراقبت میشود . در صورتی که در اثر تصادف آسیب بیبیند و رنگ گلگیر برورد دچار زنگ زندگی میشود و دچار فرسودگی میشود ولی حتما باید قبل از این مرحله رنگ آمیزی انجام شود .در کل گلگیر عقب خودرو از لحاظ قیمتی جز قطعات نسبتا معمولی خودرو به حساب آید که با ارزش هم میباشد و باید نقش کلیدی این قطعه را در نظر داشته باشیم .
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :