گلگیر جلو خودرو ،جز قطعات بدنه خودرو میباشد که به غیر از نقش زیبایی که به خودرو میدهد وظیفه جلوگیری از ورود آب و خاک و... را به داخل قطعات و موتور خودرو را دارد . در صورتی که گلگیر جلو خودرو نباشد اب میتواند به وسایل برقی خودرو وارد شود و خودرو آسیب جدی ببینید . در کل گلگیر در هر وسیله ای جهت جلوگیری از ورود آب و گل و خاک به فرد یا قطعات استفاده میشود و یکی دیگر از وظایف گلگیر حافظت از لاستیک‌های خودرو است. در صورتی که به موانعی برخورد کنیم که به لاستیک ها آسیب برساند اول گلگیر جلو خودرو مقاومت انجام میدهد.

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

گلگیر و متعلقات

»

گلگیر جلو

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

گلگیر جلو خودرو یکی از پر مصرف ترین قطعات یدکی خودرو میباشد البته که قابل صاف کردن میباشد ولی در نیمی از موارد باید تعویض گردد و به طور میانگین جز پر فروش ترین لوازم یدکی به حساب آید .

جنس گلگیر جلو خودرو

جنس گلگیر خودرو  از فلز می باشد تا بهتر بتواند از قطعات زیرین خود محافظت کند و با رنگ کوره ای از فلز مراقبت میشود . در صورتی که در اثر تصادف آسیب بیبیند و رنگ گلگیر برورد دچار زنگ زندگی میشود و دچار فرسودگی میشود ولی حتما باید قبل از این مرحله رنگ آمیزی انجام شود . 


در کل گلگیر جلو خودرو از لحاظ قیمتی جز قطعات نسبتا معمولی خودرو به حساب آید که با ارزش هم میباشد و باید نقش کلیدی این قطعه را در نظر داشته باشیم . 

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :