گلگیر جلو خودرو ،جز قطعات بدنه خودرو میباشد که به غیر از نقش زیبایی که به خودرو میدهد وظیفه جلوگیری از ورود آب و خاک و... را به داخل قطعات و موتور خودرو را دارد . در صورتی که گلگیر جلو خودرو نباشد اب میتواند به وسایل برقی خودرو وارد شود و خودرو آسیب جدی ببینید . در کل گلگیر در هر وسیله ای جهت جلوگیری از ورود آب و گل و خاک به فرد یا قطعات استفاده میشود و یکی دیگر از وظایف گلگیر حافظت از لاستیک‌های خودرو است. در صورتی که به موانعی برخورد کنیم که به لاستیک ها آسیب برساند اول گلگیر جلو خودرو مقاومت انجام میدهد.

گلگیر جلو

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

گلگیر و متعلقات

»

گلگیر جلو

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

گلگیر جلو خودرو یکی از پر مصرف ترین قطعات یدکی خودرو میباشد البته که قابل صاف کردن میباشد ولی در نیمی از موارد باید تعویض گردد و به طور میانگین جز پر فروش ترین لوازم یدکی به حساب آید .


جنس گلگیر جلو خودرو

از فلز می باشد تا بهتر بتواند از قطعات زیرین خود محافظت کند و با رنگ کوره ای از فلز مراقبت میشود . در صورتی که در اثر تصادف آسیب بیبیند و رنگ گلگیر برورد دچار زنگ زندگی میشود و دچار فرسودگی میشود ولی حتما باید قبل از این مرحله رنگ آمیزی انجام شود . 

در کل گلگیر جلو خودرو از لحاظ قیمتی جز قطعات نسبتا معمولی خودرو به حساب آید که با ارزش هم میباشد و باید نقش کلیدی این قطعه را در نظر داشته باشیم . پوشش گلگیر جلو


پوشش گلگیر قطعه ای از مواد است که برای پوشاندن روی گلگیر جلوی اتومبیل طراحی شده است برای زمانی که نیاز به کار در زیر کاپوت دارید.

این پوشش باعث می شود ناحیه گلگیر خراشیده نشود و هنگامی که به ماشین خم می شوید ، خراشیده نشود.


1. پوشش عملکرد گلگیر عملکرد این پوشش توسط Performance Tool از وینیل سنگین و دارای کف پشتی برای دوام و محافظت بیشتر ساخته شده است. همچنین برای راحتی شما دارای جیب های داخلی است. ابعاد این پوشش 33 اینچ در 24 اینچ است.

2. پوشش گلگیر مغناطیسی Reizen Tech این پوشش گلگیر توسط Reizen Tech از مواد با کیفیت بالا و با دوام ساخته شده است و دارای یک روکش داخلی نرم است که مطمئناً از وسیله نقلیه شما محافظت می کند. همچنین دارای 8 آهن ربا قوی است که هنگام کار در زیر کاپوت ، آن را به طور سرجای خود ثابت نگه می دارد. ابعاد این پوشش 32 اینچ در 24 اینچ است.

3. ابزار نصب شده پوشش وینیل گلگیر این پوشش گلگیر توسط OEM TOOLS از وینیل سنگین و ناهموار ساخته شده است. این یک برجستگی ابزار است که به راحتی ابزار شما را در جای خود نگه می دارد در حالی که شما زیر کاپوت کار می کنید. به عنوان یک جایزه اضافی ، این پوشش گلگیر در رنگ های سیاه و سبز موجود است. ابعاد آن 27 اینچ در 34 اینچ است.فواید وکارایی های گلگیر جلو


+ گلگير خودرو طوري طراحی‌شده كه در مقابل نيروي باد، مقاوم باشد و به‌نوعی خودرو در شرایط بهتری قرار بگیرد.

+ همچنين گلگير باعث مي‌شود تا از برخی آسیب‌هایی که ممکن است به بدنه‌ی خودرو وارد شود، جلوگیری کند ، برای مثال می‌توان به پرت شدن شن و سنگ، ماسه و گل اشاره کرد.

+ اگر گلگير خودرو وجود نداشته باشد خودرو با ضربات مكرر، و جمع شدن لكه و خاك روي بدنه، خيلي زود زنگ‌زده و تراشيده مي‌شود و علاوه بر اينكه نياز به شست‌وشوهای مکرر پيدا مي‌كند ، باعث رنگ‌پریدگی و آسیب‌های جدی به بدنه خواهد شد.

+ از اجزای حیاتی در برابر برخوردهای جزئی محافظت می کند .

+ به تعریف سبک و طراحی کلی خودرو کمک می کند.

+ به زیابیی ظاهری خودرو شما می افزاید .

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است