دانلود بانک اطلاعات زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کشور ، خرید شماره موبایل اتحادیه زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کشور

این پکیج شامل اطلاعات صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کشور میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 4,056 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
445 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 333,750
818 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 75درصد است (بانک فاقد شماره موبایل) 26,176
829 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 80 درصد است (دارای موبایل) 779,260
469 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 85 درصد است (دارای موبایل) 469,000
37 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 99 درصد است (دارای موبایل) 37,000
1458 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 23,328
- تعداد شماره های موبایل : 1,774 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 1,668,514 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 1,660,000 ریال

خرید پکیج اطلاعات مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کشور ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کشور شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل در پنل کاربری شما

بانک زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کشور به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید