بالشتک های متفاوتی در بازار وجود دارند که از نظر طبی هم استاندارد هستند و میتوانید در صندلی خودرو از آن ها استفاده کنید و از نظر سلامتی ایمنی بدن خود را تامین کنید .استفاده از بالشتک های طبی را در صندلی خودرو جدی بگیرید چون حالت کمر در صندلی خودرو و نشستن مخصوصا" زمانی که مدت زمان زیادی را صرف رانندگی کردن میکنید این بالشتک ها از آسیب دیدن بدن جلوگیری میکنند .بالشتک های مخصوص سر و گردن و نشیمن میتواند از آسیب دیدن سر و گردن و کمر  هنگام وارد شدن ضربات ناگهانی جلوگیری کند . به دلیل کاربرد این بالشتک ها در ایمنی و سلامتی ، کیفیت آنها و طراحی آنها از نظر تناسب با آ«اتومی بدن بسیار حایز اهمیت میباشد و باید مورد توجه قرار گیرد.


بالشتک صندلی

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

اکسسوری جانبی

»

بالشتک صندلی

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد

انواع بالشتک صندلی


بالشتک های پشت کمر : این مدل بالشتک ها پشت کمر قرار میگیرند و در مدل های مختلف در بازار وجود دارند برخی از افراد مشکلات گودی کمر و یا کمر درد دارند میتوانند از این بالشتک ها تهیه نمایند و در هنگام رانندگی از کمر درد و آسیب بیشتر جلوگیری کنند .


بالشتک پشت گردن : این نوع بالشتک هم در مدل های متنوع و جنس های متنوعی در بازار موجود است به پشتیگاه گردن صندلی نصب میشود و محافظ گردن است هم در رانندگی های طولانی دچار درد گردن نشوید و هم در هنگام ضربات احتمالی گردن و سر شما آسیب نبیند .


بالشتک نشیمن در خودرو : استفاده از بالشتک های نشیمن در صندلی خودرو از درد ستون فقرات , لگن و دنبالچه جلوگیری میکند که علاوه بر روی صندلی خودرو در همه جا هنگام نشستن میتوان از این بالشتک ها استفاده کرد تمامی مدل های بالشتک های نشیمن از وارد شدن فشار به کمر و ستون فقرات جلوگیری میکند .مزایای استفاده از بالشتک های صندلی 


هنگام وارد شدن ضربه و یا در هنگام تصادف سر و گردن شما بر اثر ضربه وارد میشود و گردن به سمت عقب و جلو حرکت میکند و باعث ضربه به مهره های گردن میشود ولی اگر بالشتک های پشت گردن را استفاده کنید دیگر سر و گردن آسیب نمیبیند . غیر از مورد حفاظت از گردن هنگام ضربه , رانندگی کردن به کتف و گردن فشار می آورد این بالشتک ها از فشار زیاد جلوگیری میکند .


بالشتکهای پشتی صندلی باعث میشود که بدن در وضعیت استاندارد قرار گیرد و هنگام نشستن به ستون فقرات فشار کمتری وارد شود اکثر بالشتک های کمر حالت U شکل دارند این حالت طراحی برای سلامت استخوان دنبالچه میباشد. استفاده از پشتی های صندلی از خواب رفتن پا هم جلوگیری میکند .
کیفیت جنس بالشتک های صندلی


جنسیت این بالشتکهای صنعتی باید با کیفیت و قابل شستشو باشد , ضد تعرق باشد و روی صندلی سر نخورد .آنتی باکتریال باشند .
ترجیحا روکش داشته باشند و دارای زیپ باشد که به راحتی روکش آن ها را بتوان تعویض کرد .
داخل بالشتک ها عموما" یا از فوم است یا الیاف فشرده
سبک و قابل حمل باشند و به راحتی بتوان همه جا همراه خود برد .
همچنین باید ضد حساسیت باشند .

 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :