گل پخش کن جز قطعات گلگیر و متعلقات خودرو است که دور چرخ ها و زیر گلگیر قرار میگیرد. میتوان گفت وظیفه گل پخش کن مثل گلگیر خودرو میباشد با این تفاوت که این مورد رابه طور کاملتر انجام میدهند و از ورود کمتر گرد و خاک ، آب و گل به درون موتور و قطعات حساس خودرو جلوگیری میکند.گل پخش کن در خودرو پشت چرخ و جلوی چرخ به حالت نیم دایره ای شکل قرار می گیرند.گل پخش کن توسط خار و پین هایی که وجود دارد نصب میشود . با داشتن گل پخش کن خودرو از پوسیدگی قسمت زیرین بدنه جلوگیری میشود .

گل پخش کن

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

گلگیر و متعلقات

»

گل پخش کن

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

مزیت گل پخش کن خودرو


گل پخش کن خودرو در زمان شرایط آب و هوای بد از ورود گل و خاک به خودرو جلوگیری میکند و همچنین از ورودی سنگ ریزه ها و آسفالت های ریز به داخل خودرو و سوراخ گردن قطعات و آسیب رسیدن به قطعات دیگر جلوگیری میکند .

در بیشتر خودرو متاسفانه گل پخش کن خودرو نصب نشده است و باید رانندگان خرید این قطعه را جداگانه انجام دهند . شما میتوانید از همین صفحه با توجه به خودرو خود گل پخش کن را تهیه بفرمایید .

گل پخش کن در خودرو پشت چرخ و جلوی چرخ به حالت نیم دایره ای شکل قرار می گیرند.جنس گل پخش کن 


جنس گل پخش کن در اکثر اوقات پلاستیک است تا در ضربات وارده و در مجاورت با رطوبت زنگ نزند. البته ممکن است در برخی خودروها از گل پخش کن فلزی نیز استفاده شود.انواع گل پخش کن خودرو


+ گل پخش کن سواری

+ گل پخش کن کامیون

انواع گل پخش کن خودروهای سواری و کامیون با یکدیگر متفاوت است زیرا ابعاد و کاربری آنها متفاوت است.تفاوت گل پخش کن و شلگیر


در بیشتر اوقات گل حاصل از چرخیدن چرخ، بر روی گلگیر و بدنه خودرو میریزد و ظاهری زشت به خودرو می دهد. گل پخش کن باعث جلوگیری از این اتفاق می شود و علاوه بر این، جنبه زیبایی هم دارد و برخی افراد برای اسپرت شدن خودرو از آن استفاده می کنند.

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :