جاسیگاری ماشین عموما از جنس پلاسیک ساخته میشود و به دو دلیل مورد استفاده قرار میگیرد، یکی زیبایی و دیگری، کاربرد آن برای افراد سیگار دوست. به همین جهت در تابستان و زمستان که از کولر و بخاری استفاده میشود، پایین آوردن شیشه باعث خارج شدن گرما و سرما از داخل ماشین میشود، پس استفاده از جاسیگاری برای اینکه شیشه را به مقدار کمتری پایین آورد و آن هم فقط برای تهویه، مناسب است. به علاوه استفاده از جاسیگاری دقت رانندگی را در حین سیگار کشیدن بیشتر میکند و همچنین به نظافت بیشتر ماشین کمک میکند. برخی خودروها در طراحی اتاق خود جا سیگاری دارند اما متاسفانه برخی خودرو ها این مزیت را ندارند و یا نوع جا سیگاری که در اتاق ماشین به صورت پیش فرض تعبیه شده است مورد پسند خریدار نیست. 

جاسیگاری

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات داخلی اتاق

»

سایر قطعات داخلی

»

جاسیگاری

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

انواع جا سیگاری خودرو 


برخی خودروها در طراحی اتاق خود جا سیگاری دارند اما متاسفانه برخی خودرو ها این مزیت را ندارند و یا نوع جا سیگاری که در اتاق ماشین به صورت پیش فرض تعبیه شده است مورد پسند خریدار نیست و یا کیفیت مطلوب را ندارد و یا برخی دارندگان خودرو میخواهند مدل اسپرت داشته باشند که میتوان از جاسیگاری هایی که برای خودرو ساخته شده اند و در مدل های مختلف در بازار موجود است استفاده کنید .جاسیگاری ها در مدل های مختلفی در بازار وجود دارد برخی از آن ها مدل اسپرت هستند و یا برخی لیوانی که علاوه بر استفاده بعنوان زیر سیگاری به عنوان جا لیوانی هم قابل استفاده است .بعضی از جا سیگاری ها دارای درب هستند و یا محفظه مخصوص خاکستر سیگار دارند تا داخل خودرو نریزد .مدلی از جا سیگاری در بازار وجود دارد که روی درب آن چراغ هم تعبیه شده است .بعضی از جاسیگاری ها فیلتر دارند که از پخش شدن بوی سیگار در اتاق خودرو جلوگیری میکند .نکات خرید زیر سیگاری مناسب 


در هنگام خرید جا سیگاری به کیفیت جنس آن بسیار توجه کنید بر اساس هزینه ای که انجام می دهید جنس با کیفیت خرید کنید که با یک ضربه مختصر آسیب نبیند یا نشکند .جا سیگاری هایی که دارای چراغ هستند باعث میشود هنگام رانندگی در شب به راحتی مشخص باشد و بتوان از آن استفاده کرد .
ترجیحا جا سیگاری های درب دار را خرید کنید که بتوان از ریختن خاکستر سیگار در اتاق خودرو و یا پخش شدن بود جلوگیری کرد .
دقت کنید اگر جا سیگاری دارای فیلتر باشد که از پخش شدن بوی ته مانده سیگار در اتاق خودرو جلوگیری کند .
زیرسیگاری را انتخاب کنید که به راحتی در جایی از اتاق که دسترسی راحت داشته باشد تعبیه شود و به راحتی بتوان آن را تخلیه کرد .
راه های رفع بوی سیگار از اتاق خودرو 


هنگامی که در اتاق خودرو از سیگار استفاده میشود تمام گرده های سیگار و دود آن روی تمام قسمتهای اتاق و صندلی ها ماندگار میشود برای رفع این گرده ها تمامی قسمت ها را با استفاده از فرچه و جارو و دستمال و اسپری تمیز کنید .یا میتوانید صندلی هارا با استفاده از شامپو و بخارشوی تمیز کنید .
کفپوش های خودرو را بشویید و کف اتاق را کامل جارو کشیده و تمیز کنید .جای سیگاری خودرو را تمیز کنید و بشویید .میتوانید مقداری پوست مرکبات مانند پرتقال و لیمو در داخل اتاق خودرو بگذارید .

 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :