اگر دقت کرده باشید هر چقدر تکنولوژی خودرو بروز تر میشود قطعات داخل کاپوت خودرو را پیشرفه تر و این موضوع به وضوع پیداست که یکی از این تغییرات بزرگ را میتوان موتور خودرو دانست که اصلا شباهتی به نسل های قبل تر ندارد .به همین ترتیب  درب موتور ها هم شیک تر شده اند و برای حفاظت از موتور از این درب های مدن تر استفاده میشود که در صورت برخورد خودرو با وسیله ای دیگر یا صانحه ای ، موتور آسیب نبیند یا کمتر آسیب ببیند . به دلیل اینکه آسیب کمتر شد هم روی جنس درب موتور ها کار شده و هم روی طراحی درب موتور ها که بتواند موتور را کامل پوشش دهد و کمترین  هزینه را بعد از تصادفات موتور مالک ببیند .

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

درب و متعلقات

»

درب موتور

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

کاپوت خودرو ، پوششی لولایی بر روی موتور وسیلهٔ نقلیه است که به کاربر امکان دسترسی به اجزای موتور برای تعمیر و نگهداری را می‌دهد. درب موتور خودرو یکی از اجزایی هست که همیشه دچار خش فراوان می باشد . برای همین از جنس خوب و رنگ استاتیک استفاده میکنند تا کمترین آسیب به این قسمت برسد .


اهیمت سالم بودن کاپوت خودرو 


 یکی از اولین قسمت هایی است که افراد موقع خرید به هنگام مشاهده خودرو شما ، با آن مواجه میشوند  کاپوت خودرو  و موتور خودرو میباشد اگر دچار آسیب باشد یا زنگ زدگی باشد شاید در مرحله اول خریدار را منصرف کند بنابراین باید به فکر سالم بودن این قطعات باشید . غیر از بحث زیبایی خودرو، وظیفه کاپوت خودرو این است که از موتور محافظت مینماید و برای دسترسی به سرویس ، باز میشود .


تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :