زه اطراف درب نقش کلیدی از آسیب رسیدن به خود را ایفا میکند و باعث دفع ضربه میشود با توجه به پیشرفت صنعت خودرو و طراحی ها ، زه اطراف درب  نقش زیبایی خاصی را میتواند برای خودرو ایفا کند . جنس سپر از پلاستیک فشرده می باشد که همین جنس باعث دفع ضربه میشود و جلوگیری از وارد شدن ضربه به خودرو و دفع آن است. البته با توجه به اینکه این قطعه معمولا دچار آسیب می شود جز پر فروشترین قطعات یدکی خودرو به حساب می آید . در قسمت بعدی انواع زه بررسی میشود و همچنین نکاتی جهت نصب این قطعه ذکر خواهد شد.

زه اطراف درب

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

درب و متعلقات

»

زه اطراف درب

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد


انواع زه اطراف درب خودرو


زه درب خودرو تو خالی - زه درب خودرو تو پر   

این زه ها در وزن متفاوت میباشند و هر چقدر وزنشان بیشتر باشد چسب بیشتری هم احتیاج دارند تا در دست انداز ها کنده و دچار مشکل نشوند .  بستگی به جنس زه اطراف درب و ترجحا تو پر بودن زه مقاومت بهتری دارد و در تصادفات بیشتر میتواند از خودرو شما محافظت کند. 

شما در این صفحه میتوانید زه ها را از شرکت های مختلف تولیدی بررسی کنید و جنس، مقاومت  ،قیمت  ، شرکت تولیدی زه  و موارد دیگر . کامل میتوانید  تمام این موارد بررسی و کیفیت زه اطراف درب را بررسی و خرید خود را نهایی کنید .  در این گروه تمام قطعات مربوط به درب خودرو مثل قفل درب خودرو ، دستگیره درب خودرو یا قطعات یدکی دیگر موجود میباشد که شما میتوانید از منو سمت راست یا قسمت جستجو بالا قطعات دیگر را راحت به بدست آورید . راهنمایی شیوه چسباندن زه درب خودرو


1- اولین کار برای چسباندن زه اطراف خودرو تمیزی محل مورد نظر است.

2- بهترین کار این است که دور از آفتاب و هوای گرم شروع به چسباندن زه کنید.

3- سپس محل چسباندن زه را روی گلگیر یا اطراف خودرو مشخص کنید.

4- در مرحله بعد یک به یک چسب روی زه را بکنید و با دقت به محل مورد نظر بچسبانید و محکم فشار دهید.

* دقت داشته باشید که برای جلوگیری از پاک شدن چسب از دست زدن به آن بپرهیزید و تا 24 ساعت پس از چسباندن زه، از شستشوی خودرو و مجاورت زیر باران و رطوبت جلوگیری کنید و با چسب های کاغذی آنها را روی بدنه بمدت 24 ساعت فیکس کنید تا کاملا محکم شود.پاک کردن چسب زه پس از کنده شدن


برای از بین بردن لک چسب بدون صدمه به رنگ خودرو می توانید از آستون که حلال قوی چسب می باشد استفاده کنید. البته از بنزین هم می توان استفاده کرد اما باید توجه کنید که پس از بنزین حتما باید فورا همان محل را با آب بشویید چرا که بنزین به مرور زمان رنگ بدنه خودرو را خواهد برد. با یک پارچه آغشته به آستون روی لک چسب ها بکشید تا کاملا پاک شوند و هیچ اثری از چسب باقی نماند.


تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :