البته که در ایران در طراحی خودرو از سلیقه های خوبی استفاده نمیشود و نوع طراحی ها خوب نیستند به همین ترتیب هم زه های شیکی را طراحی نمیکنند ولی یکی از قطعات بدنه خوردو که میتوانند تا حدودی امنیت اطراف درب را کمی تامین کنند زه اطراف درب خوردو می باشد. با زه اطراف درب میتوانید از خش خوردن های بدنه های در امان باشید و از این مورد با زه اطراف درب میتوانید بهره ببرید که میتواند به زیبا بودن خودرو شما هم کمک کند. در نهایت شما میتوانید زه اطراف درب خودرو از بین بهترین فروشندگان سایت تهیه بفرمایید و ضمنا از کیفیت و تولید کننده  جنس زه ها هم اطلاع پیدا میکنید و میتوانید خرید مطمنی داشته باشید.


لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

درب و متعلقات

»

زه اطراف درب

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد


انواع زه اطراف درب خودرو

زه درب خودرو تو خالی - زه درب خودرو تو پر   

این زه ها در وزن متفاوت میباشند و هر چقدر وزنشان بیشتر باشد چسب بیشتری هم احتیاج دارند تا در دست انداز ها کنده و دچار مشکل نشوند .  بستگی به جنس زه اطراف درب و ترجحا تو پر بودن زه مقاومت بهتری دارد و در تصادفات بیشتر میتواند از خودرو شما محافظت کند. 

شما در این صفحه میتوانید زه ها را از شرکت های مختلف تولیدی بررسی کنید و جنس، مقاومت  ،قیمت  ، شرکت تولیدی زه  و موارد دیگر . کامل میتوانید  تمام این موارد بررسی و کیفیت زه اطراف درب را بررسی و خرید خود را نهایی کنید .  در این گروه تمام قطعات مربوط به درب خودرو مثل قفل درب خودرو ، دستگیره درب خودرو یا قطعات یدکی دیگر موجود میباشد که شما میتوانید از منو سمت راست یا قسمت جستجو بالا قطعات دیگر را راحت به بدست آورید . 

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :