رادیاتور کولر در ماشین همانند یک مبدل حرارتی عمل می کند. عملکرد این تجهیزات تبدیل یک گاز با فشار بالا به یک مایع با فشار بالا می باشد. بنابراین اگر این لوله ها دچار گرفتگی شوند یا نشتی پیدا کنند، سیال در مسیر خود به جریان در نمی آید و در نهایت، رادیاتور کولر به درستی کار نمی کند. در ضمن رادیاتور کولر در خودرو با نام کندانسور شناخته می ‌شود.

رادیاتور کولر

لوازم یدکی خودرو

»

موتور ، محرکه ، تعلیق

»

قطعات کولر و بخاری

»

رادیاتور کولر

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد

رادیاتور کولر در خودرو که با نام کندانسور شناخته می ‌شود، یکی از اجزای سیستم تهویه مطبوع در اتومبیل ها است. سیستم تهویه  خودرو از قطعات یدکی خوردو  مختلفی  تشکیل شده که هر کدام نقش خاص خود را ایفا می‌کنند. کندانسور برای تهویه و خنک کردن داخل کابین خودرو یکی از قطعات بسیار مهم است 

در حالی که تهویه مطبوع بخشی از یک سیستم خنک کننده نیست، به خصوص در مواقعی که نیاز به رطوبت زدایی هوای داخل کابین وجود دارد، همراه با بخاری کار می کند. در جلوی رادیاتور نصب شده و دارای یک اواپراتور پر از مبرد است که گرما را از هوای وارد شده به خودرو جذب می کند.


علائم بد بودن رادیاتور 


وسیله نقلیه شما بیش از حد گرم می شود. اگر وسیله نقلیه شما به طور مداوم بیش از حد گرم می شود، به خصوص در شرایط رانندگی عادی، این یکی از رایج ترین نشانه هایی است که رادیاتور شما خراب یا از کار افتاده است. 
وسیله نقلیه شما مایع خنک کننده نشتی دارد. 
لجن در رادیاتور شما جمع می شود. 
سطوح پایین مایع خنک کننده


تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :