یکی از دلایلی که از موکت کف خودرو استفاده میشود این است که این موکت ها صدایی را که از موتور به داخل اتاق می آید را تا حد زیادی کاهش میدهد و باعث آرامش بیشتر سرنشینان خودرو میشود و یکی دیگر از دلیل هایی که از موکت کف اتاق استفاده میشود این می باشد که جلوی اتلاف گرما از داخل اتاق را فصل زمستان میگیرد، زیرا کف خودرو از فلز است و فلز تا حد زیادی گرما را به خود میگیرد و اگر این موکت ها نباشند، گرما از کف خودرو هدر میرود. هم چنین این موکت ها باعث زیباترشدن کابین خودرو میشود و از کثیفی کف خودرو جلوگیری میکند.
این موکت ها به راحتی قابل شست و شو و جارو زدن می باشند و به صورت یک تکه و چند تکه در بازار به فروش میرسد. که اکثر افراد از موکت های چند تکه به دلیل نصب راحت استفاده میکنند.

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات داخلی اتاق

»

موکت

»

موکت کف اتاق

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد
موکت های کف خودرو انواع مختلفی دارند :
پشت نمدی
کفپوش های پشت نمدی یا کفپوش های فابریک از ارزان ترین کفپوش هاست. و عمر این کف پوش ها نسبت به سایر کفپوش ها کمتر است. زیر این کف پوش ها یک لایه پلاستیکی وجود دارد که باعث جلوگیری از لغزش آن میشود. همچنین این کف پوش ها اندازه خاصی ندارند و در همه اتومبیل ها قابل اسفاده است.
پلاستیکی
کفپوش های پلاستیکی دارای جنسی سخت و سنگین هستند و به همین خاطر از دوام بالایی برخورداند.این کف پوش ها سر میخورند ولی به پدال ها گیر نمیکند و باعث مزاحمت هنگام رانندگی نمیشوند .
وینیلی
ای مدل کف پوش در زیر پا سر نمیخورد و به دلیل داشتن لبه های بلند مانع از وارد شدن آب به داخل خودرو میشود. این نوع کف پوش از لایه صخیمی به اسم وینیل که نوعی پلاستیک است تشکیل شده که دارای دوام بالایی می باشد.
تمام نمدی و موکتی
این مدل کفپوش نسبت به دیگر موکت ها بیشتر کثیف میشوند. کف پوش های موکتی و نمدی در رنگ و طرح های مختلف در بازار به فروش میرسد.
سه بعدی
کف پوش های سه بعدی زیباترین نوع کفپوش هستند و دارای سه رنگ طوسی، کرمی و مشکی هستند. این کفپوش ها اصلا در کف خودرو سر نمیخورد و به راحتی قابل تمیز شدن هستند.
کفپوش های سه بعدی درای دو جنس پلاستیکی و چرمی هستند که نمونه پلاستیکی آن دوام بیشتری نسبت به مدل چرمی آن دارد.
 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :