گارد خودرو که محافظ خودرو بحساب می آید . گارد ماشین در سه نوع طراحی و ایجا میشوند ، برای جلو، عقب و کنارهای خودرو . گارد جلو و عقب کاربرد بیشتری داشته و از لحاظ آماری بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان است. گارد کنارهای خودرو یک آپشن محسوب میشود و خودرو را زیباتر و مقاو تر میکند. جنس گارد و رکاب ماشین اغلب از مواد آهنی ضد زنگ استیل و یا آلومینیوم می باشد. گارد جلو عقب بیشتر از سپر خودرو محافظت میکند و به میزان قابل توجهی آسیب های احتمالی را کم میکندو با استفاده از گارد می توان مانع بروز خسارت جدی به ماشین خود گردید.

گارد

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

سپر و متعلقات

»

گارد

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

کاربرد گارد


محافظ شبکه جلو خودرو


این گاردها یا همان فلاپ ها از شبکه ی جلویی ماشین شما محافظت می کنند و شما با نصب آن ها می توانید با خیال راحت در جنگل ها و طبیعت این چنینی با خیال راحت رانندگی کنید و هیچ مشکلی هم برای تان پیش نیاید.


محافظت در تصادفات


در تصادفاتی که راننده سرعت تقریبا کمی دارد گارد می تواند جلوی ضربه ی محکم را تا حدودی بگیرد و از بخش جلویی ماشین تان و هر آنچه که درون آن است محافظت کند، علاوه بر این ها گارد می تواند از چراغ های جلو و عقب ماشین شما هم محافظت کند. پس اگر شما راننده ی معقولی هستید و دست به سرعت تان هم خوب نیست به شما توصیه می کنیم که برای حفاظت بیشتر از گاردها استفاده کنید. یادتان باشد که گاردها علاوه بر اینکه خسارت روحی ناشی از تصادف (به علت ضربه ی محکم ورودی به بدنه ی ماشین) را کاهش می دهد، خسارت مالی آن را هم کم می کند.


امکان نصب چراغ


زمانی که شما از گارد استفاده می کنید این امکان را دارید که علاوه بر چراغ های جلویی ماشین تان برروی آن گارد هم چراغ اضافی نصب کنید. با این کار هم ایمنی خودرو تان را بالا بردید و هم اینکه نور و روشنایی جلوی ماشین را زیاد کردید و دیگر کمتر بدلیل کم نوری یا همان تاریکی مسیر مشکل برای تان پیش می آید.

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است