دانلود بانک اطلاعات تعمیرگاه کلاج و ترمز کشور ، خرید شماره موبایل اتحادیه تعمیرگاه کلاج و ترمز کشور

این پکیج شامل اطلاعات صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز کشور میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل تعمیرگاه کلاج و ترمز میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 1,728 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
451 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 338,250
34 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 99 درصد است (دارای موبایل) 34,000
1243 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 19,888
- تعداد شماره های موبایل : 474 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 392,138 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 390,000 ریال

خرید پکیج اطلاعات مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز کشور ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز کشور شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک تعمیرگاه کلاج و ترمز در پنل کاربری شما

بانک تعمیرگاه کلاج و ترمز خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی تعمیرگاه کلاج و ترمز کشور به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید