اکسسوری های جانبی یک خودرو شامل بسیار ی از لوازمات میشود که برخی از آن ها سلیقه ای هستند و بیشتر برای اسپرت کردن خودرو به کار می رود اما برخی از این وسایل صرفا" جهت استفاده بهینه و راحتی رانندگان و سرنشینان به کار برده میشوند و مخصوصا" در زمان هایی که زمان طولانی در خودرو هستید و یا در حین مسافرت رفاه سرنشین را فراهم میکنند .لوازم جانبی و اکسسوری های خودرو تنوع بسیار بالایی در بازار دارند که نسبت به مدل خودرو هم میتوانند تفاوت داشته باشند

آنچه در این صفحه مشاهده میکنید :

اکسسوری جانبی

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

اکسسوری جانبی

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد

انواع اکسسوری خودرو :

اکسسوری های خودرو بسیار متنوع میباشند و وقتی سراغ یک فروشگاه وسایل اسپرت و اکسسوری خودرو می روید از هر نوع وسیله در مدل های مختلف و قیمت های متنوعی موجود میباشد .انواع اکسسوری خودرو در سه دسته قابل تقسیم بندی هستند تزئینی ها , کاربردی ها , بهداشتی از قبیل : سردنده ها , روکش فرمان , خوشبو کننده ها , جا موبایلی , روکش صندلی , کفپوش ها , بالشتک برای صندلی , ابزار واکس و پولیش ها ,کیسه زباله و دستمال ها و مواد تمیز کننده ,جعبه یا کیف ابزار , یخچال خودرو و .....
اکسسوری خارجی خودرو هم که شامل لامپها , هدلایتها , رینگ ها و ..... میشوند .

اکسسوری های کاربردی :


برخی از اکسسوری های کاربردی برای هر خودرویی کاربردی و الزامی است مانند :

کیف و جعبه ابزار : جعبه ابزار برای هر خودرویی الزامی است در صورتیکه یک خرابی برای خودرو به وجود بیاید بر ای تعمیرات جزئی نیاز به ابزار آلاتی دارید که بهتر است همیشه همراه خود داشته باشید همچنین کیف برای قرار دادن وسایل اضافه و مرتب بودن صندوق عقب بسیار پر کاربرد است .

جا موبایلی : یک وسیله ای است که برای رانندگان تاکسی و اسنپ و یا برخی از مشاغل که الزام به استفاده از تلفن همراه هستند و یا در هنگام مسافرت بسیار پرکاربرد است .

کیسه زباله باعث تمیز ماندن خودرو میشود و دیگر زباله ها را داخل خودرو و یا در کف خیابان پخش نمیشوند و برای رعایت نظافت بسیار کاربردی است .

دستمال های پاک کننده و مواد شوینده :
دستمال هایی برای پاک کردن مخصوص داشبورد و یا شیشه وجود دارند که به راحتی میتوانید جرم و کثیفی ها را از بین ببرید همچنین میتوانید از اسپری های مخصوص تمیز کردن قسمت های مختلف استفاده کنید .

روکش فرمان و روکش صندلی و کفپوش ها هم برای هر خودرو الزامی است تا از آسیب رسیدن به بخش های اصلی اتاق خودرو جلوگیری شود و همچنین از فرسودگی و کثیف شدن جلوگیری میکند .

اکسسوری های تزئینی خودرو :

بخش دیگر اکسسوری های خودرو شامل تزئینات خودرو به حساب می آیند که لزومی به استفاده و صرف هزینه برای آن ها نیست اما برخی از افراد جهت ز یبایی و طبق سلیقه خود آن ها را تهیه می کنند مانند :


سر دنده اسپرت , دستگاه بخور شارژی و خوشبو کننده ها , فلاسک فندکی خودرو , لامپ های ال ای دی و هدلایتها ,
 

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :