دانلود بانک اطلاعات لوازم یدکی ماشین سنگین کشور ، خرید شماره موبایل اتحادیه لوازم یدکی ماشین سنگین کشور

این پکیج شامل اطلاعات صنف لوازم یدکی ماشین سنگین کشور میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل لوازم یدکی ماشین سنگین میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 1,208 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
56 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 42,000
474 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 80 درصد است (دارای موبایل) 445,560
47 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 99 درصد است (دارای موبایل) 47,000
631 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 10,096
- تعداد شماره های موبایل : 559 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 544,656 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 540,000 ریال

خرید پکیج اطلاعات مشاغل لوازم یدکی ماشین سنگین کشور ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل لوازم یدکی ماشین سنگین شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل لوازم یدکی ماشین سنگین کشور شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک لوازم یدکی ماشین سنگین در پنل کاربری شما

بانک لوازم یدکی ماشین سنگین خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف لوازم یدکی ماشین سنگین و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل لوازم یدکی ماشین سنگین ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی لوازم یدکی ماشین سنگین کشور به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف لوازم یدکی ماشین سنگین 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف لوازم یدکی ماشین سنگین در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید