عملکرد مقاومت  و مدول بخاری  به این صورت است که سرعت فن سیستم بخاری خودرو با کولر خودرو  به وسیله قطعه مقاومت فن یا مدول بخاری تنظیم میشود. تفاوت این دو در این است که مقاومت فن ساختار ساده تری دارد و مدول بخاری  سیستم پیچیده تری دارد. اما وظیفه هر دو یکی است. در بعضی خودروها هر دو استفاده می شود. بیشترین مشکلی که در خرابی این قطعه به وجود می آید این است که سرعت فن بخاری یا فن کولر تنظیم نمیشود و فن یا فقط در آخرین دور کار می کند و یا کلا روشن نمیشود.

لوازم یدکی خودرو

»

موتور ، محرکه ، تعلیق

»

قطعات کولر و بخاری

»

مقاومت و مدول بخاری

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد


مقاومت بخاری ماشین چه کار می کند؟


مقاومت موتور دمنده یک جزء الکتریکی است که بخشی از سیستم گرمایش و تهویه مطبوع خودرو است. وظیفه کنترل سرعت فن موتور دمنده را بر عهده داردچگونه مقاومت بخاری ماشین را تست می کنید؟

یک سیم اهم متر را روی ترمینال 1 مقاومت قرار دهید. سرب دیگر را روی ترمینال 2 قرار دهید و مشخصات را بررسی کنید. اگر این مدار باز است که بی نهایت را روی اهم متر نشان می دهد، مقاومت دمنده باید تعویض شود. سرب را از ترمینال 2 به ترمینال 3 منتقل کنید و این مقدار را مطابق با مشخصات بررسی کنید.مقاومت بخاری کجاست؟


مقاومت موتور دمنده بخاری اغلب در زیر داشبورد یافت می شود. در قسمت بخاری و تهویه مطبوع قرار دارد. به سیستم تهویه مطبوع متصل است، جایی که می تواند سرعت فن موتور دمنده را تنظیم کند

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :