لوازم اسپرت در خودرو باعث زیبا سازی ظاهر خودرو میشود البته استفاده از این لوازم بر حسب سلیقه است برخی از لوازمات اسپرت خودرو علاوه بر اسپرت کردن خودرو و تاثیر در ظاهر برخی امکانات خودرو را هم تقویت میکند لوازمات اسپرت خودرو دارای تنوع بسیار زیادی هستند و هم برای قسمت خارجی خودرو وجود دارند و هم برای قسمت داخلی که بیشترین لوازم اسپرت متعلق به بخش خارجی است و برای ظاهر خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرند.


لوازم اسپرت

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

لوازم اسپرت

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

انواع لوازم اسپرت خودرو :اسپرت کردن خودرو با استفاده از تعویض وسایل ظاهری بیرونی و داخلی خودرو انجام میشود .مانند : چراغ های جلو و عقب , چراغ های کوچک اسپرت , پرژکتور و مه شکن ها , دیلایت های صندوق عقب و جلو پنجره, چراغ خطرهای اسپرت ,لیزر لایت ها ,
این دسته از موارد گفته شده برای اسپرت کردن چراغ های خودرو ها استفاده میشود و مزبوط به سیستم روشنایی خودرو میشوند .


اسپرت کردن خودرو :برای اسپرت کردن چراغ های جلو و عقب خودرو میتوان کاسه چراغ های جلو و عقب را تعویض کرد مدل های اسپرت پرتاب نور بالاتر و قوی تری دارند و یا میتوان از لامپ های زنون استفاده کرد .
استفاده از لنزهای اسپرت که ظاهر زیبایی را هم برای چراغ ها ایجاد میکند .
استفاده از دیلایت های که همان نور روز هم شناخته شده است و در رنگ های متفاوت وجود دارند و برخی اوقات به شکل خطی در کاسه چراغ ها به کار می روند .
مه شکن ها باید عمق و میدان دید راننده را در شرایط بد آب و هوایی افزایش دهند مه شکن های اسپرت در رنگ زرد و سفید وجود دارند که دید راننده را بسیار وسعت میبخشد .
دیلایت های صندوق عقب تقریبا" از لوازم اسپرت جدید هستند که مابین درب و صندوق عقب خودرو تعبیه میشوند و در رنگ های متفاوت وجود دارند .
دیلایت های جلو پنجره چراغ های رنگی هستند که تقریبا مشابه همان نور روز هستند .
چراغ خطر های اسپرت که باعث افزایش و هشدار قوی تری نسبت به ترمز کردن خودرو به رانندگان پشت سر انتقال می دهد .
لیزر لایت وسیله ای جذاب است که در زیر سپر خودرو تعبیه میشود که در هنگام روشن بودن مه شکن ها این لیزر ها هم به کار می افتند و در شرایط بد آب و هوایی هنگام ترمز کردن یک علامت مثلث خطر قرمز را به نمایش در می آورند .

معایب استفاده از لوازم اسپرت :استفاده از چراغ های اسپرت در سیستم روشنایی خودرو میتواند معایبی را هم به همراه داشته باشد مانند: تولید گرمای زیاد , مصرف زیاد باتری و انرژی,داشتن قیمت بالا , و اختلال در دید دیگر رانندگان
چراغ های اسپرت از آنجایی که قدرت پرتاب نور بالایی دارند میتواند دید دیگر رانندگان را مختل کند و حتی برای چند ثانیه قدرت بینایی آن ها را غیر فعال کند .به همین دلیل توصیه می گردد در انتخاب نوع لامپ برای سیستم روشنایی خودروی خود دقت کافی را به خرج بدهید تا باعث آزار دیگران نشود .
 

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :