مخزن شیشه شوی یک ظرف پلاستیکی سخت است که مایع شیشه شور شما را ذخیره می کند. مایعی برای وسایل نقلیه موتوری است که در هنگام رانندگی خودرو در تمیز کردن شیشه جلو با برف پاک کن استفاده می شود. مایع شیشه شوی توسط پمپ شیشه شوی  پس از روشن شدن انتقال آب از مخزن آب به سمت شیشه ها را انجام میدهد که به صورت اسپری این کار را انجام می دهد. مایع داخل مخزن به صورت شوینده عمل می کنند در صورت انتقال با استفاده از برف پاک کن ها شیشه ها تمیز خواهد شد .


مخزن شیشه شور

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات برقی

»

قطعات برقی داخل اتاق

»

مخزن شیشه شور

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد


مایع مخصوص در مخزن شیشه شوی 


 گاهی اوقات ساده ترین روش بهترین است. مایع برف پاک کن  یک پاک کننده ایمن و موثر برای دماهای متوسط است و زمانی که گرده ها سنگین هستند به خوبی عمل می کند. برای سطوح داخلی و خارجی شیشه خودرو، شیشه‌شوی مخصوص خودرو به همراه پارچه‌های تمیزکننده میکروفیبر توصیه می‌شود که برای تمام سطوح خودرو شما ایمن هستند. برای شیشه خودرو و محیط زیست شما مضرات کمتری دارد، مجموعه ای از گزینه های ایمن و تمیز کننده شیشه خودرو موجود است.رانندگی بدون مخزن شیشه شور


بدون مایع برف پاک کن، می توانید خطر رگه یا لکه دار شدن شیشه جلو را داشته باشید که در نهایت می تواند ایمنی شما را در جاده ها به خطر بیندازد. هدف مایع نه تنها ارائه دید واضح است، بلکه به عنوان یک عملکرد مهم برای ماشین شما عمل می کند.

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :