دیفرانسیل خودرو سیستمی است که گشتاور موتور را به چرخ ها منتقل می کند. دیفرانسیل قدرت را از موتور می گیرد و آن را تقسیم می کند و به چرخ ها اجازه می دهد با سرعت های مختلف بچرخند. آن را در گوشه ای بچرخانید و مشکلی نخواهید داشت، زیرا هر چرخ می تواند به طور مستقل از دیگری بچرخد.
دیفرانسیل یکی از قطعات یدکی خودرو و جزیی از همه خودروها است و برای جبران تفاوت فاصله چرخ‌های داخلی و چرخ‌های بیرونی در حین دور زدن خودرو طراحی شده است. در خودروهای دیفرانسیل عقب، دیفرانسیل دارای محفظه و روغن کاری خاص خود است.

لوازم یدکی خودرو

»

موتور ، محرکه ، تعلیق

»

گیربکس و جعبه دنده

»

دیفرانسیل

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد


نشانه های خرابی دیفرانسیل بد 


بوی سوختن از دیفرانسیل. وقتی متوجه بوی بدی از گیربکس خود می‌شوید، باید آن را نشانه بد بودن روغن دیفرانسیل در نظر بگیرید که می‌تواند آلوده باشد، بنابراین آنطور که باید عمل نمی‌کند. 
صداهای عجیب و غریب 
ارتعاشاتهدف اصلی دیفرانسیل چیست؟


دیفرانسیل سیستمی از چرخ دنده‌ها است که به چرخ‌های محرک مختلف (چرخ‌هایی که نیرو از موتور به آنها منتقل می‌شود) در یک محور اجازه می‌دهد تا با سرعت‌های متفاوتی بچرخند، مانند زمانی که خودرو در حال چرخش است.اگر هنگام رانندگی دیفرانسیل جلو خاموش شود چه اتفاقی می افتد؟


اگر اتصالات جهانی دیفرانسیل های شما بیش از حد فرسوده شوند، شفت محرک شروع به لرزش می کند. هنگامی که برای شتاب دادن به وسیله نقلیه خود بر روی پدال گاز قدم می گذارید، لرزش ها را بیشتر احساس خواهید کرد. در صورت نشت مایع دیفرانسیل، ارتعاشات حتی بدتر می شوند.

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :