دانلود بانک اطلاعات نمایشگاه ماشین کشور ، خرید شماره موبایل اتحادیه نمایشگاه ماشین کشور

این پکیج شامل اطلاعات صنف نمایشگاه ماشین کشور میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل نمایشگاه ماشین میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 17,406 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
1217 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 912,750
6878 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 80 درصد است (دارای موبایل) 6,465,320
98 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 99 درصد است (دارای موبایل) 98,000
9213 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 147,408
- تعداد شماره های موبایل : 8,079 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 7,623,478 ریال

تخفیف: 381,173 ریال

قیمت کل: 7,240,000 ریال

خرید پکیج اطلاعات مشاغل نمایشگاه ماشین کشور ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل نمایشگاه ماشین شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل نمایشگاه ماشین کشور شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک نمایشگاه ماشین در پنل کاربری شما

بانک نمایشگاه ماشین خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف نمایشگاه ماشین و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل نمایشگاه ماشین ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی نمایشگاه ماشین کشور به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف نمایشگاه ماشین 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف نمایشگاه ماشین در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید