سپر جلو نقش کلیدی از آسیب رسیدن به خود را ایفا میکند و باعث دفع ضربه میشود با توجه به پیشرفت صنعت خودرو و طراحی ها ، سپر جلو  نقش زیبایی خاصی را میتواند برای خودرو ایفا کند . جنس سپر از پلاستیک فشرده می باشد که همین جنس باعث دفع ضربه میشود و جلوگیری از وارد شدن ضربه به خودرو و دفع آن است. البته با توجه به اینکه این قطعه معمولا دچار آسیب می شود جز پر فروشترین قطعات یدکی خودرو به حساب می آید .

سپر جلو

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

سپر و متعلقات

»

سپر جلو

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
شروع  قبل 
1 2 3 4 5 
بعدی  آخر 
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

قسمت های  سپر جلو 1- پوسته سپر جلو : برای زیبایی و و کم کردن ضربه ای که در حادثه پیش آمده طراحی شده است .

2- دیاق سپر جلو : جز سازه های اصلی سپر جلو است .

3- ضربه گیر سپر جلو : همان طور که از اسم ضربه گیر سپر جلو مشخص است برای کاهش ضربات وارد شده به خودرو در داخل سپر جلو  استفاده شود.مزایای خرید سپر جلو شرکتی خودرو


مزایای خرید  سپر جلو قیمت مناسب با توجه به کیفیت سپر جلو می باشد با توجه به رنگ و مواد اولیه استفاده می شود از قیمت مطلوب تری برخوردار هستند مسئله بعدی که می توان اشاره کرد به رنگ سپر جلو می باشد که اگر کیفیت پایین برخوردار باشند در زمان‌هایی که شستشو انجام شده یا کارواش می روید به مرور زمان رنگ ها کمرنگ تر و از کیفیت آنها کم می شود مسئله آخری که می‌توان اشاره کرد بحث استاندارد بودن سایز سپر جلو را می باشد با توجه به اینکه شرکتی تولید می شود برای تمام برندها و مدل ها طبق استاندارد ساخته می‌شود و به راحتی می‌توان سپر جلو را نصب کرد و از کیفیت آنها استفاده کرد.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :