مهمترین قطعه یدکی خودرو  که سرنشینان با آن ارتباط دارند دستگیره درب خودرو  میباشد  و مهمترین عنصر طراحی خودرو است. در واقع اولین تعامل شما با خود خودرو است. در این صفحه دستگیره درب انواع خودرو را بررسی میکنیم و شما میتوانید با توجه به خودرو مورد نظر خود دستگیره درب خودرو را انتخاب نمایید و فروشنده مورد نظر خود را انتخاب و خرید کنید. در این صفحه انواع دستگیره ها از هر جنس و از هر شرکت تولید کننده ای موجود میباشد برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی که شما میتوانید با توجه به کیفیت ، دستگیره درب محصول خود را انتخاب و با ارتباط با فروشنده از جزییات محصول هم اطلاع بدست بیاورید و  خرید خود را نهایی کنید.


لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

درب و متعلقات

»

دستگیره درب

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

دستگیره درب خودرو ها در طول این چند دهه تفاوت های زیادی کرده است و نسل به نسل طراحی و مدل آنها تغییراتی را ایجاد کرده اند .  از دستگیره هایی که باید به بیرون کشیده میشد تا دستگیره هایی که روبه  به  بالا آورده میشد . و جدیدا که به سمت تاچ طراحی میشوند که کاملا بروز و جدید هستند ..

امنیت دستگیره درب خودرو

شاید قبلا آنها دستگیره خودرو ها از امینت پایینی برخوردار بود  و افرادی میتوانستند راحت وارد خودرو شوند و درذی کنند ولی جدیدا به غیر از طراحی و مدل دستگیره ها  روی امنیت دستگیره ها هم کار شده و به شدت از امنیت بالاتری نسبت به قبل برخوردار هستند .

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :