این مدل آچار به شکل T و در دو سر خود دارای دهانه شش ضلعی است و به صورت 180 درجه ای قابلیت چرخیدن دارد که در هنگام برداشتن یا جاگذاری شمع های خودرو و موتور سیکلت ها مورد استفاده قرار می گیرد .جنس این آچارها بسیار محکم است و دسته آن دارای روکش پلاستیکی است که در هنگام کار دست اذیت نشود .از این آچار فقط برای باز و بسته کردن شمع های انژکتور استفاده میشود و هیچ کاربرد دیگری ندارد.

آچار شمع

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

ابزارآلات

»

آچار شمع

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

کارآیی آچار شمع


برای تعویض شمع های ماشین خود فقط به چند ابزار نیاز دارید. مهمترین ابزار آچار سوکت یا سوکت شمع است. سوکت های شمع در دو سایز 5/8 اینچ و 13/16 اینچ عرضه می شوند. بیشتر سوکت های شمع دارای یک درج لاستیکی هستند که شمع را به خوبی در جای خود نگه می دارد. در صورتی که دسترسی به شمع های انژکتور برای شما دشوار باشد، ممکن است به یک ابزار نیز نیاز داشته باشید. اتصالاتی هستند که به شما امکان می دهند آچار را در یک محور بچرخانید و این حرکت را به چرخش حول محور دیگر تبدیل کنید.

هنگام تعویض شمع ها، مهم است که از سفت کردن بیش از حد شمع ها خودداری کنید. سفت کردن بیش از حد شمع می تواند به شمع یا رزوه های سرسیلندر آسیب برساند. از یک آچار گشتاور استفاده کنید تا مطمئن شوید که دوشاخه های خود را بیش از حد سفت نکنید. آچارهای گشتاور دارای گیجی هستند که گشتاوری را که هنگام چرخاندن آچار اعمال کرده اید نشان می دهد. در حالی که بیشتر شمع‌های مدرن از کارخانه تولید می‌شوند، یک ابزار شکاف خوب است که در دسترس باشد. شما از یک ابزار شکاف استفاده می کنید تا مطمئن شوید که فاصله بین الکترود مرکزی شمع و الکترود زمین بالای آن فاصله مناسبی از هم دارند. اینجاست که جرقه روی شمع شما شلیک می شود. همچنین ممکن است بخواهید یک جفت انبردست چکمه، یک لوله لاستیکی طولی، یک پارچه تمیز، مقداری الکل مالشی، یک لوله هوای فشرده و ضد گیر یا یک جاروبرقی مرطوب/خشک در دست داشته باشید. این موارد برای یک کار تعویض شمع اساسی حیاتی نیستند، اما می توانند اطمینان حاصل کنند که فرآیند به خوبی پیش می رود.
 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :