سپر عقب خودرو  دارای پوشش های بیرون زده از پلاستیک یا فلز هستند که این پوشش در عقب خودرو نصب و سپر عقب نامیده می شود و مواد جاذب انرژی را احاطه کرده است. آنها برای جذب ضربه به عقب و به حداقل رساندن آسیب برخورد در سرعت کم طراحی شده اند. سپر عقب ساختاری دارد که به قسمت های عقب یک وسیله نقلیه موتوری متصل است تا ضربه را در یک برخورد جزئی جذب کند و به طور ایده آل هزینه های تعمیر را به حداقل برساند. هدف از سپر عقب کاهش یا جلوگیری از آسیب فیزیکی به عقب خودروها در تصادفات با سرعت کم است. با طراحی، سپر عقب از صندوق عقب ، سوخت  محافظت می کنند.

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

سپر و متعلقات

»

سپر عقب

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
شروع  قبل 
1 2 3 4 
بعدی  آخر 
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد


بخش های مختلف  سپر عقب خودرو


1- ضربه گیر سپر عقب : همان طور که از اسم ضربه گیر سپر عقب مشخص است برای کاهش ضربات وارد شده به خودرو در داخل سپر عقب استفاده شود.


2- پوسته سپر عقب : برای زیبایی و و کم کردن ضربه ای که در حادثه پیش آمده طراحی شده است .

3- دیاق سپر عقب : جز سازه های اصلی سپر عقب است .

خرید سپر عقب شرکتی خودرو


مزایای خرید سپر عقب قیمت مناسب با توجه به کیفیت سپر عقب می باشد با توجه به رنگ و مواد اولیه استفاده می شود از قیمت مطلوب تری برخوردار هستند مسئله بعدی که می توان اشاره کرد به رنگ سپر عقب می باشد که اگر کیفیت پایین برخوردار باشند در زمان‌هایی که شستشو انجام شده یا کارواش می روید به مرور زمان رنگ ها کمرنگ تر و از کیفیت آنها کم می شود مسئله آخری که می‌توان اشاره کرد بحث استاندارد بودن سایز سپر عقب را می باشد با توجه به اینکه شرکتی تولید می شود برای تمام برندها و مدل ها طبق استاندارد ساخته می‌شود و به راحتی می‌توان سپر عقب را نصب کرد و از کیفیت آنها استفاده کرد.
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :