از پرکاربردترین نوع طاقچه میتوان به نوع ام دی افی آن اشاره کرد که میتوان جای بلندگوها را در آن برش داد. بعضی از این طاقچه ها از جنس ام دی اف بازیافتی هستند و جنس مرغوبی ندارند اما این طاقچه ها عموما باید دارای مقلومت در برابر لرزش بلندگوها باشند. طاقچه خودرو ممکن است بسته به عواملی مانند نصب غیر اصولی طاقچه و نصب نادرست عوامل صوتی و... باعث ایجاد سروصدا شوند و برای اینکه این سروصداها گرفته شود باید یک سری کارها انجام دهید و این بستگی به جنس طاقچه ندارد. باید برای صداگیری طاقچه عقب خودرو تمام قطعات باز شود و صدا گیری تمام قطعات شامل تکه‌ها سیم ها فلزات و میله ها انجام شود.
برش طاقچه ها با نوع های مختلف متفاوت است و ممکن است که اغلب برش منظمی نداشته باشند و خود فرد باید بعد از خرید طاقچه، آن را متناسب با نوع خودروی خود برش دهد.
طاقچه

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات داخلی اتاق

»

سایر قطعات داخلی

»

طاقچه

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

طاقچه سه بعدی خودرو :

برای افزایش کیفیت صدا در سیستم صوتی خودرو باید از تجهیزات فابریک ماشین ها بگذرید و آن را ارتقاء داده و از مدل های پیشرفته استفاده کنید برای ارتقاء سیستم صوتی خودرو باید از ضبط و باندهای پیشرفته قوی تر استفاده کنید برای نصب باند ها باید برای اینکه به خودرو آسیبی نرسد از طاقچه عقب استفاده کنید .طاقچه های سه بعدی که در بازار طراحی شده اند و موجود است هم از لحاظ کیفیت مرغوب تر هستند و هم زیبایی خاصی دارند جنس آن ها اغلب از ام دی اف میباشد و در سه رنگ مشکی و کرم و طوسی رنگ و بر اساس ابعاد متفاوت متناسب به انواع خودرو در بازار موجود است که میتوانید نسبت به رنگ لوازم اتاق خودرو خود آن را تهیه نمائید .

 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :