مهم‌ترین اجزای آن لوزام ترمز خودرو   پدال ترمز، بوستر ترمز یا تقویت‌کننده و پمپ ترمز است. ترمزها روی فشار مایع کار می کنن، در برخی خودرهای  دیگر،باید ترمز را پمپ کنید. هنگامی که پدال ترمز را فشار می دهید، سیلندر اصلی مایع را به داخل خطوط می فرستد و فشار ایجاد می کند. این باعث فعال شدن کالیپرها می شود که روتور را روی هر چرخ بین لنت ترمز فشار می دهد. یک پمپ ترمز،‌ یک سیلندر اصلی دارد که می‌تواند تک مداره یا دو مداره باشد. امروزه سیلندر تک مداره دیگر رایج نیست و غالبا از مدل دومداره استفاده می‌کنند.  

لوازم یدکی خودرو

»

موتور ، محرکه ، تعلیق

»

لوازم ترمز

»

پمپ ترمز

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
جنس
مدل
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد


پمپ ترمز و abs

اگر وسیله نقلیه شما مجهز به ABS است، هنگام رانندگی در جاده های لغزنده نیازی به پمپ کردن ترمز ندارید. وسیله نقلیه شما به محض اینکه سیستم لغزش چرخ را تشخیص دهد، آن را به طور خودکار فعال می کند و ترمزها را ضربان می دهد. فقط پای خود را محکم روی ترمز فشار دهید و فشار ثابت را حفظ کنید


پمپ ترمز در باران 


از کروز کنترل وقتی خیس است استفاده نکنید، زیرا این باعث می شود کنترل را راحت تر از دست بدهید. ممکن است شنیده باشید که ترمزهای خود را به جای کوبیدن بر روی آن ها پمپاژ می کنند، اما هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد ترمز پمپاژ برای چسبندگی آنها بهتر است.

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است