سینی زیر موتور خودرو قطعه ای است که جزء  قطعات هر خودرویی میباشد که نگهداری میکند از اجزاء و قطعات داخل کاپوت خودرو  در برابر ، ضربه های که از پایین و کف زمین به موتور وارد میشود یا از وارد شدن  آب ، گل و خاک جلوگیری میکند و از وارد شدن اب به قسمت های برقی خودرو هم جلوگیری میکند و در کل به همراه کاپوت با حفظ امنیت از قطعات دیگر  محافظت میکنند. زیر سینی موتور از جنس ورق آهن می باشد که مقاومت بالایی دارد .روی این سینی زیر موتور شیار  وجود دارد که باعث رسیدن هوا به موتور و گیر بکس می شود و مشکلی برای گرمای موتور ایجاد نمی کند . 

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

بدنه اصلی

»

سینی زیر موتور

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد


مزیت سینی زیر موتور:

سینی زیر موتور از منبع آب خودرو و رادیاتور  و موتور خودرو و گیربکس خودرو در مقابل ضربات  وارد شده مثل سنگ ، خاک  به این منبع ها جلوگیری میکند ضمنا اگر خودرو را به کارواش بردید از ورود آب به داخل موتور هم جلوگیری میکند.

ضمناً سینی زیر موتور خودرو در شرایط هوای سرد زمستان بسیار عملکرد قابل قبولی در برابر یخ زدن موتور و گیربکس ایفا میکند. اگر سینی خودرو وجود نداشته باشد از زیر سرما وارد خودرو شده و در سرمای شدید یخ زدگی باعث از بین رفتن قطعات خواهد شد همچنین با وجود کاپوت و سینی زیر موتور خودرو شرایط دما استاندارد را برای موتور و اعضای دیگر خود قطعات فراهم می کند.

در بیشتر خودروها سینی زیر خودرو وجود دارد ولی در بعضی خودروهای وارد شده متاسفانه سینی‌ زیر موتاور خودرو وجود ندارد و در  صورتی که خودروی شما این قطعه را ندارد پیشنهاد می‌شود برای حفظ قطعات دیگر و عمر قطعات دیگر خودرو سینی زیر موتور را تهیه کنید و توسط متخصص خودروی خود نصب کنید


تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :