تمامی خودرو ها دارای سیستم صوتی هستند که از طرف سازنده خودرو روی خودرو نصب شده است و امکانات و مدل آن ها بستگی به نوع خودرو ,سال تولید و شرکت سازنده خودرو دارد و خودروهای پیشرفته علاوه بر سیستم صوتی سیستم های تصویری هم دارند مانند ضبط های مانیتوردار و .....سیستم های صوتی و تصویری پیشرفته در بازار در مدل های مختلفی موجود هستند که بسته به امکانات درخواستی و میزان هزینه ای که مدنظر دارید میتوانید جهت تعویض سیستم خودروی خود و ارتقاء آن اقدام کنید .


سیستم صوتی و تصویری

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

سیستم صوتی و تصویری

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد

قسمت های مختلف سیستم صوتی :

هدیونیت : ضبط اصلی خودرو هدیونیت نامیده میشود یک جعبه ای که ابتدا جای نوار کاست داشت سپس با جای سی دی ارائه شد و امروزه به همراه پورت usb و کابل aux ارائه میشود و رویه آن به عنوان پنل ضبط قابل جداسازی است .

باند یا اسپیکر ها : باند ها در مدل های مختلف تولید شده اند اسپیکر ها در دو دسته اصلی کامپوننت و کواکسیال وجود دارند که مدل های کامپوننت برای سیستم های بسیار حرفه ای استفاده میشود .باندها هم در دو مدل گرد و بیضی که اصطلاحا" خربزه ای گفته میشوند موجود هستند .

ووفر و ساب ووفر ها : این وسیله باعث افزایش کوبش صدا و قدرت اینگونه موسیقی ها میشود و البته با وجود این وسیله ریزترین نت های موسیقی هم به وضوح به گوش میرسند .

آمپلی فایر : نقش تقویت صدا را در سیستم صوتی به عهده دارد که در مدل های مختلف و توان های متفاوت و قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد .

سیستم های تصویری خودرو :


از سیستم های تصویری خودرو در درجه اول میتوان ضبط های مانیتور دار را معرفی کرد این دسته از سیستم ها دارای امکانات پیشرفته ای هستند و کیفیت بالایی دارند علاوه بر کنترل لیست موزیک امکان استفاده از مسیریاب , دوربین عقب خودرو , از نمونه امکانات این سیستم ها هستند که اصطلاحا" سیستم های مولتی مدیا نامیده میشوند .
دزدگیرهای تصویری و ردیاب های تصویری از دسته سیستم های تصویری خودرو میباشند دزدگیرهای تصویری دارای یک ریموت کوچک تصویری هستند که تصویر خودرو را نمایش می دهد و در صورت بروز اتفاقی اطلاع رسانی میکند


میرور لینک چیست :


میرور لینک امکانی را فراهم میکند که میتوان تصاویر را از گوشی به سیستم صوتی و تصویری خودرو انتقال داد این امکان در خودروهایی که از سال 2017 به بعد تولید شده اند پشتیبانی میشوند .

 

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :