در خودرو همیشه باید جایی برای وسایل شخصی راننده باشد مهمترین وسیله ای در خودرو و یا هنگام رانندگی جای آن مهم است گوشی تلفن همراه راننده است برخی از رانندگان متاسفانه بخاطر شغلشان مجبور هستند در حین رانندگی از موبایل خود استفاده کنند ,مثل رانندگان اسنپ یا هر شغل دیگری که مسیر را با استفاده از نقشه و راهنما طی میکنند .به همین دلیل استفاده از جا موبایلی در خودرو مهم است که انواع مختلفی در بازار موجود است و بهترین نوع آن نگهدارنده موبایل بر روی داشبود میباشد که به راحتی راننده بتواند صفحه موبایل را ببیند .


جاموبایلی

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

اکسسوری جانبی

»

جاموبایلی

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

مدل های مختلف نگهدارنده موبایل


سه مدل نگهدارنده موبایل در بازار وجود دارد :نگهدارنده موبایل روی داشبورد یا شیشه : جا موبایلی ها قدرت بالای چسبندگی دارند که مخصوصا" روی سطح صاف مثل داشبور به راحتی قرار می گیرند برخی مدل ها از طریق گیره موبایل را نگه میدارند و برخی دیگر از طریق آهنربای مغناطیسی .اگر جا موبایلی روی شیشه نصب میشود باید در جایی قرار گیرد که دید راننده را مختل نکند اما نوع بهتر آن مدلی است که روی داشبورد نصب میشود .


روی دریچه کولر : دریچه های کولر مکانی است که به راحتی میتوان جا موبایلی را روی آن نصب کرد اما خوب کمی جلوی عبور هوا را می گیرد و یا در تابستان چون از بخاری استفاده میشود و از دریچه ها باد گرم عبور میکند میتواند به گوشی موبایل آسیب وارد کند .


نصب روی سیستم صوتی خودرو : این مدل جا موبایلی ها بر روی CD پلیر ها نصب میشود البته بیشتر خودرو ها امروزه از پخش های فلش خور یا بلوتوثی استفاده می کنند به هر حال میتوان جا موبایلی را انتخاب کرد که بر روی سیستم پخش خودرو نصب شود از نظر مختل نکردن دید راننده و یا خطر افتادن جا موبایلی این مدل از دو مدل قبلی مناسب تر و استاندارد تر است .مزایای استفاده از جا موبایلی در خودرو


+ جلوگیری از حواس پرتی راننده حین رانندگی : متاسفانه بیشترین علت تصادفات حواس پرتی بخاطر موبایل در حین رانندگی است و این مشکل توسط جا موبایلی ها برای بسیاری از راننده ها حل شده است چون دیگر موبایل خود را در دست نمی گیرند و درصد حواس پرتی را کاهش داده است .

+ راحتی بیشتر در حین مکالمه و یا پخش موسیقی : اگر در حین رانندگی مجبور به تماس تلفنی هستید دیگر نیازی به دست گرفتن گوشی ندارید و به راحتی میتوانید موبایل را روی جا موبایلی گذاشته و در حالت اسپیکر صحبت کنید و یا اگر از موبایل برای پخش موسیقی استفاده میکنید راحت تر میتوانید نسبت به مدیریت لیست آهنگ هایتان بپردازید .

+ استفاده راحت از راهنمای نقشه در طول مسیر .

+ برخی از جا موبایلی ها امکان شارژ موبایل را هم دارند پس میتوانید به راحتی گوشی خود را هم شارژ کنید .

+ ایمن بودن جای موبایل در خودروبهترین هولدر چه هولدری است


در هنگام انتخاب جا موبایلی غیر از کیفیت نسبت به قیمت به طراحی و کارآیی آن بسیار دقت کنید .
حتما هنگام خرید جا موبایلی به سایز آن و متناسب بودنش برای سایز گوشی خود دقت کنید که به راحتی بتوانید گوشی را داخل آن بگذارید و بردارید .

از جا موبایلی هایی استفاده کنید که جنس آن ها نرم باشد و باعث افتادن خط و خش روی گوشی نشود .
جا موبایلی ها اکثرا" یا از نوع پلاستیک هستند یا از جنس PVC که آن دسته ای که از جنس پلاستیک هستند متاسفانه مقاومت کمی دارند و به راحتی میشکنند ولی آن دسته که از PVC تولید شده اند بسیار مقاوم تر هستند و کیفیت بهتری دارند .

برخی از جا موبایلی ها امکان شارژ گوشی را هم دارند حالا یا از طریق بیسیم یا شارژر فندک که این یک مزیت بزرگ است و برای مسافرت بسیار مفید است .

جاموبایلی را انتخاب کنید که امکان چرخش 360 درجه را داشته باشد که به راحتی در هر جهتی بتوانید صفحه موبایل خود را تنظیم کنید .

برخی از افراد نگران هستند که جا موبایلی های مغناطیسی به گوشی موبایل آسیب وارد کند اما این فرضیه صحت ندارد زیرا میزان قدرت آهنربای این جا موبایلی ها بسیار ضعیف است و هیچ آسیبی برای گوشی موبایل ندارد .

 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :