چراغ خطر سوم ،در کنار چراغ خطرهای عقب در موقعیت های خاص و در شرایط حساس استفاده میشود و جهت هشدار و مشخص نمودن موقعیت خودرو در شرایط بد می باشد . چراغ خطر سوم که معمولا پشت شیشه عقب خودرو نصب میشود کاملا مشخص تر از چراغ های خطر دیگر میباشد و در بیشتر مواقع پرنور تر از سایر چراغ ها و اکثرا هم از LED جهت نور بیشتر استفاده میشود به دلیل اینکه جهت هشدار به خودرو های عقب استفاده میشود از رنگ قرمز جهت طراحی آن استفاده شده است که سریعا خودرهای عقب اعلام خطر کنند و از سرعت خودرو خود کم کنند. چراغ خطر خودرو را میتوان کلیدی ترین چراغ خودرو دانست.

چراغ خطر سوم

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

چراغ

»

چراغ خطر سوم

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

از آنجایی که چراغ‌ خطر  سوم اغلب در مواقع هشدار و اضطراری استفاده می‌شوند، دکمه چراغ‌ها به راحتی روی داشبورد قرار دارد. نماد روی دکمه چراغ های خطر شما در همه خودروها یکسان است و با یک مثلث قرمز نشان داده می شود.

هنگامی که وسیله نقلیه شما برای سایر کاربران جاده به خطری بالقوه تبدیل می شود از چراغ خطر عقب سوم  خود استفاده کنید. اگر در کنار جاده پارک کرده اید و لاستیک خود را عوض می کنید، به طور کلی اشکالی ندارد که خطرات خود را روشن کنید.

چراغ خطر سوم قرمز روشن نشان دهنده یک مشک اعلان بیشتری را ایجاد می کنند و در نهایت زیبایی خود را مضاعف می‌کندل بالقوه جدی است که نیاز به سرویس فوری توسط مکانیک دارد.  طراحی چراغ خطر سوم


طراحی چراغ خطر سوم به گونه‌ای ایجاد شده است که هم برای اعلام خطر استفاده می شود هم زیبایی خاصی را به خودرو می داد و معمولاً برخی افراد اول جهت زیبایی استفاده می‌کنند بعد جهت اعلان هشدار .

 


فواید چراغ خطر سوم


+ استفاده از ال ای دی در چراغ

+ بسیار کم مصرف

+ طول عمر بسیار زیاد

+ نصب بر روی تمامی خودرو ها

+ نصب سریع و آسان

+ ظاهر زیبا و متفاوت

+ قابل اتصال به چراغ موجودموارد استفاده چراغ خطر سوم


هنگام تصادف: هنگام وقوع تصادف برای شما، می‌توانید چراغ خطر خودرو را روشن کنید تا دیگر رانندگان از وضعیت شما آگاه شوند و از سرعت خود کم کنند.

خراب شدن اتومبیل: در صورت ایجاد نقص فنی برای اتومبیل خود، آن را به امن‌ترین نقطه‌ی جاده برده و چراغ‌های خطر را روشن کنید.

هنگام تمام شدن بنزین: در صورت بروز چنین شرایطی، می‌توان با استفاده از چراغ‌های خطر دیگر رانندگان را از این وضعیت مطلع ساخت.

تعویض لاستیک: در صورت پنچر شدن لاستیک‌های خودرو و نیاز به تعویض آن‌ها، اتومبیل را در نقطه‌ی‌ مناسب پارک کرده و با روشن کردن چراغ‌های خطر دیگر رانندگان را از این وضعیت آگاه سازید. توجه به این موضوع به ویژه در هنگام شب و زمانی که دید کافی وجود ندارد اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت. 

هنگام سنگین شدن ناگهانی ترافیک: در چنین شرایطی برای اطلاع به خودروهای پشت سر، با استفاده از چراغ خطر می‌توان آن‌ها را آگاه کرد تا از سرعت خود بکاهند.

کم کرن ناگهانی سرعت: گاه وقوع شرایطی ناگهانی چون ظاهر شدن یک مانع وسط جاده یا شکسته شدن درختان یا حوادث مشابه می‌تواند باعث ترمزهای ناگهانی شود. 
تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است