قفل های استاندارد ورودی کلید ابتدایی ترین سیستم های قفل درب خودرو هستند و هنوز در مدل های قدیمی خودرو موجود هستند. این نوع قفل شامل یک قفل استاندارد است که با یک کلید باز و بسته می شود. قفل‌های ورودی کلید استاندارد هنوز هم گزینه‌های خوبی هستند، اما ممکن است ویژگی‌های امنیتی جدیدتر را نداشته باشند. در حال حاضر بدلیل گران بودن قطعات یدکی خودرو  و سخت شدن تامین لوازم جانبی خودرو امنیت قفل درب خودرو از اهمیت زیادی برخوردار هست . انواع قفل درب خودرو وجود دارد مثل قفل درب مکانیکی که با تو میله بلندی که دارد با قفل سوئیچی مرتبط بوده و به راحتی می توان درب خودرو را از بیرون نیز قفل کرد.


لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

درب و متعلقات

»

قفل درب

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد


علت قفل نشدن درب خودرو  


باتری جاکلیدی از بین رفته است: این یکی از رایج ترین دلایلی است که قفل درب ماشین شما کار نمی کند. اگر قفل های شما کار نمی کنند، تعویض باتری در جا کلیدی می تواند مشکل را حل کند.  شیر برقی بد است: باز هم اگر یکی از درها کار نمی کند، اما بقیه کار می کنند، مشکل می تواند از شیر برقی قفل در باشد.


امنیت قفل درب خودرو

امنیت قفل خودرو از اینجا مهم میشود که سرقت لوازم جانبی خودرو  خیلی از بیشتر از خود خودرو شده است و باید همه جوانب امینیتی خودرو را تحت نظر داشته باشیم که مهمترین مورد در امنیت قفل درب خودرو می باشد. باید با متخصص این مورد صحبت کنید که قفل درب شما از سلامت و امینت خوبی برخوردا می باشد وگرنه باید قفل درب خود را  تعویض کنید و از قفل های با کیفیت و با امنیت بیشتر جایگزین کنید .


تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :