سردنده اسپرت خودرو از لوازم جانبی و تزئینی خودرو به شمار می آید که یک وسیله سلیقه ای است و برای اسپرت کردن داخل کابین خودرو استفاده میشود که شامل انواع مختلفی از جمله اسکلتی، اسپرت، چرم و... میباشد و برخی از انها با ترکیبی از چند جنس و مدل متفاوت ساخته شده می شوند. سردنده ها علاوه بر زیبایی ظاهری و کیفیت جنس باید بسیار خوش دست باشند زیرا راننده بسیار با آن سر و کار دارد و باید به راحتی بتواند دنده عوض کند .سردنده های اسپرت حتی برای مدل های اتومات هم بسیار متنوع است. اصولا سردنده ها برای همه خودروها مناسب هستند. نکاتی را درباره سر دنده اسپت در پایین همین صفحه اشاره خواهیم کرد .

سردنده اسپرت

لوازم یدکی خودرو

»

اکسسوری

»

اکسسوری جانبی

»

سر دنده اسپرت

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد


انواع سردنده :


سردنده یک وسیله تزئینی است که برای اسپرت کردن فضای داخل کابین خودرو استفاده میشود .سردنده ها علاوه بر زیبایی ظاهری و کیفیت جنس باید بسیار خوش دست باشند زیرا راننده بسیار با آن سر و کار دارد و باید به راحتی بتواند دنده عوض کند .سردنده های اسپرت حتی برای مدل های اتومات هم بسیار متنوع است.

سردنده های موجود در باز از ساده چرمی موجود است تا به شکل های متفاوت مانند سر اسکلتی , یا گوی فلزی هفت رنگ , برخی از سردنده هایی که به شکل اسکلتی هستند جذابیت آن ها بخاطر جنس آن ها است که با استفاده از سرامیک و با ظرافت مجسمه سازی و رنگ آمیزی جذاب ساخته شده اند و برخی دیگر مدل های آن از آلیاژ فلزی ساخته شده اند .مدل های این شکلی دارای آچار و پیچ هستند که سر جای خود محکم قرار گیرند .

سردنده های خلبانی در مدل های مختلف موجود است و مدل های دیگری که وجود دارند برخی از آن ها روی سر خود دارای صفحه ساعت هستند .برخی از آن ها چراغ دار هستند که با سیم که فندک متصل میشوند و چراغ آن ها روشن میشود .نکات مهم در خرید سر دنده اسپرت خودرو+ ابعاد : سردنده ها در سایزهای مختلفی تولید میشوند. ابعاد سردنده ها در انتخاب آن ها بسیار موثر میباشد و شما باید متناسب با دست خود این سردنده هارا خریداری نمائید.


+ جنس : جنس سردنده ها از چوب، چرم، استیل و... هستند و بعضی از آن ها ترکیبی از چند مورد جنس ها با هم هستند. جنس و متریال سردنده ها در قیمت آن ها بسیار موثر میباشد.


+ خوش دست بودن : سردنده ها باید خوش دست بوده و به گونه ای انتخاب شود که هنگام استفاده در دست سر نخورد.


+ نمایش دنده ها روی سردنده : بهتر است برای خرید سردنده اسپرت به سراغ سردنده هایی بروید که دنده ها روی آن مشخص باشند به خصوص برای راننده های مبتدی.


+ تناسب با مدل خودرو : باید سردنده به گونه ای انتخاب شوند که با مدل خودروی خریداری شده سازگاری داشته باشند. البته اکثر سردنده ها متناسب با انواع خودرو میباشند.


+ رنگ و طراحی محصول : اگرچه انتخاب رنگ و طرح محصولات امری سلیقه ای میباشد اما بهتر است رنگ سردنده خودرو به گونه ای انتخاب شود که با روکش صندلی، فرمان و... سازگاری داشته باشد.

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :