نمدی کاپوت کارایی زیادی دارد و به همین دلیل باید از جنس خوب برخوردار باشد . نمدی کاپوت یا عایق کاپوت عایق کاپوت خودرو بهترین وسیله برای کم کردن صدای موتور خودرو به درون کابین  میباشد و  دومین وظیفه  نمدی کاپوت جلوگیری از  لرزش کاپوت خودرو میباشد و هم صدای موتور و سر سیلندر را جذب می کند. سومین وظیفه نمدی کاپوت  از تغییر رنگ درب کاپوت خودرو در برابر گرما محافظت می کندو آخرین وظیفه آن جلو گیری از گرمای زیاد به داخل موتور میباشد .

لوازم یدکی خودرو

»

قطعات بدنه

»

درب و متعلقات

»

نمدی کاپوت

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
موردی در میان کالا ها یافت نشد
موردی یافت نشد
موردی یافت نشد

نمدی کاپوت یا عایق کاپوت در خودروهای قدیمی مانند پیکان وجود نداشت و سر صدای زیادی هم داخل کابین بود که در خودرو های بعدی این مشکل با نمدی کاپوت برطرف شد و به قطعه مهم و اساسی در کاپوت خودرو تبدیل شد.

مزایای نمد کاپوت 


کاهش مصرف سوخت که باعث سریعتر گرم شدن موتور در زمستان میشود  ، کاهش محسوس دمای موتور در تابستان و بهره گیری مطلوب تر از کولر  ، حفظ رنگ درب موتور در برابر حرارت موتور  ،  کاهش ورود صدا موتور به داخل اتاق کابین خودرو  ، ضد حریق بودن، در مجاورت شعله به خاکستر تبدیل می شود ، مقاوم بودن عایق کاپوت دربرابر حرارت بالا : استحکام و عدم افتادگی در دراز مدت  ، مقاوم در برابر سیالات مثل بنزین، ضدیخ، سایر مواد شیمیایی در موتور ،  زیبایی درب کاپوت به هنگام باز شدنتاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است
برچسب ها :