اگر بخواهیم لوازم یدکی خودرو  و قطعات یدکی خودرو را بصورت جامع اول توضیح دهیم مثل قطعات موتوری  و تعلیق خودرو ، قطعات بدنه خودرو ، قطعات برقی خودرو ، قطعات داخلی اتاق خودرو ، اکسسوری خودرو و لوازم مصرفی خودرو  را می توان نام برد و بصورت جزیی تر 

قطعات برقی خودرو. استارت ها، آرمیچرها، کموتاتورها، فیلد کویل ها،مهره و پیچ و مهره. پیچ هاب، پیچ و مهره، واشر، مهره،قطعات انتقال. چرخ دنده ها، انتهای میله، اتصالات توپ، قطعات ترمز و قطعات لاستیکی. شیلنگ های ترمز، خطوط سوخت، پایه های موتور، ساپورت هاو دیگر قطعات خودرو می باشد

لوازم یدکی خودرو

مرتب سازی بر اساس:
فقط نمایش کالاهای موجود
دسته بندی محصولات
جست و جو
جنس
برند
مدل
شروع  قبل 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
بعدی  آخر 
موردی یافت نشد

یک ماشین منفرد حدود 30000 قطعه دارد که هر قطعه را تا کوچکترین پیچ شمارش می کنیم.که توسط شرکت های مختلف ساخته می شوند  اما ما تامین کنندگان زیادی نیز داریم که بسیاری از این قطعات یدکی را می سازند . حدود 30000 قطعه از مواد اولیه و فرآیندهای مختلف تولید استفاده می کنند.


مهمترین لوازم یدکی خودرو  : 


اکثر رانندگان نمی دانند که مهمترین قسمت هر خودرو لاستیک آن است. لاستیک ها تاثیر زیادی بر ایمنی و عملکرد خودرو دارند. در حالی که تایرها ممکن است وسایل ساده ای به نظر برسند، توسعه آنها یک فرآیند بسیار پیچیده است.قطعات مکانیکی خودرو چیست؟


قطعات مکانیکی به معنای قطعات عملیاتی یک وسیله نقلیه است که در طول زمان فرسوده می شوند یا عمر مفید یا مدت محدودی دارند که معمولاً از عمر خودرو به عنوان یک کل کوتاهتر است. قطعات مکانیکی شامل قطعات تصادفی خارجی، چرخ ها، رنگ یا شیشه جلو و سایر شیشه ها نمی شود.


در این سایت فروشندگان زیادی  قطعات یدکی خودرو  را  ساپورت میکنند و شما میتوانید در مدل های مختلف خودرو  فروشندگان را از لحاظ کیفیت قطعات و قیمت مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید . 

ضمنا شما میتوانید فروشندگان قطعه مورد نظر خودتان را در شهر خود پیدا کنید و خرید مطمنی را انجام دهید .

تاکنون هیچ اطلاعاتی ثبت نشده است