دانلود بانک اطلاعات اوراقی و لوازم استوک ماشین خراسان رضوی ، خرید شماره موبایل اتحادیه اوراقی و لوازم استوک ماشین خراسان رضوی

این پکیج شامل اطلاعات صنف اوراقی و لوازم استوک ماشین خراسان رضوی میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل اوراقی و لوازم استوک ماشین میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 103 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
68 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 75درصد است (بانک فاقد شماره موبایل) 2,176
16 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 80 درصد است (دارای موبایل) 15,040
17 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 85 درصد است (دارای موبایل) 17,000
2 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 32
- تعداد شماره های موبایل : 33 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 34,248 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 30,000 ریال

امکان خرید بانکهای اطلاعاتی با ارزش کمتر از 50،000 ریال وجود ندارد
خرید بانک کل کشور

خرید پکیج اطلاعات مشاغل اوراقی و لوازم استوک ماشین خراسان رضوی ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل اوراقی و لوازم استوک ماشین شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل اوراقی و لوازم استوک ماشین خراسان رضوی شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک اوراقی و لوازم استوک ماشین در پنل کاربری شما

بانک اوراقی و لوازم استوک ماشین خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف اوراقی و لوازم استوک ماشین و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل اوراقی و لوازم استوک ماشین ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی اوراقی و لوازم استوک ماشین خراسان رضوی به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف اوراقی و لوازم استوک ماشین 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف اوراقی و لوازم استوک ماشین در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید