دانلود بانک اطلاعات تنظیم موتور البرز ، خرید شماره موبایل اتحادیه تنظیم موتور البرز

این پکیج شامل اطلاعات صنف تنظیم موتور البرز میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل تنظیم موتور میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 126 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
3 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 2,250
15 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 75درصد است (بانک فاقد شماره موبایل) 480
100 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 85 درصد است (دارای موبایل) 100,000
8 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 128
- تعداد شماره های موبایل : 103 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 102,858 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 100,000 ریال

خرید پکیج اطلاعات مشاغل تنظیم موتور البرز ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل تنظیم موتور شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل تنظیم موتور البرز شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک تنظیم موتور در پنل کاربری شما

بانک تنظیم موتور خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف تنظیم موتور و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل تنظیم موتور ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی تنظیم موتور البرز به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف تنظیم موتور 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف تنظیم موتور در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید