دانلود بانک اطلاعات زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کهگیلویه و بویر احمد ، خرید شماره موبایل اتحادیه زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کهگیلویه و بویر احمد

این پکیج شامل اطلاعات صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کهگیلویه و بویر احمد میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 18 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
2 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 1,500
1 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 75درصد است (بانک فاقد شماره موبایل) 32
10 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 80 درصد است (دارای موبایل) 9,400
2 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 85 درصد است (دارای موبایل) 2,000
3 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 48
- تعداد شماره های موبایل : 14 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 12,980 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 10,000 ریال

امکان خرید بانکهای اطلاعاتی با ارزش کمتر از 50،000 ریال وجود ندارد
خرید بانک کل کشور

خرید پکیج اطلاعات مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کهگیلویه و بویر احمد ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کهگیلویه و بویر احمد شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل در پنل کاربری شما

بانک زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل کهگیلویه و بویر احمد به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف زیروبند سازی ، جلوبندی سازی ، آهنگری اتومبیل در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید