دانلود بانک اطلاعات تعمیرگاه کلاج و ترمز سیستان و بلوچستان ، خرید شماره موبایل اتحادیه تعمیرگاه کلاج و ترمز سیستان و بلوچستان

این پکیج شامل اطلاعات صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز سیستان و بلوچستان میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل تعمیرگاه کلاج و ترمز میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 83 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
38 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 28,500
45 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 720
- تعداد شماره های موبایل : 38 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 29,220 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 20,000 ریال

امکان خرید بانکهای اطلاعاتی با ارزش کمتر از 50،000 ریال وجود ندارد
خرید بانک کل کشور

خرید پکیج اطلاعات مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز سیستان و بلوچستان ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز سیستان و بلوچستان شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک تعمیرگاه کلاج و ترمز در پنل کاربری شما

بانک تعمیرگاه کلاج و ترمز خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل تعمیرگاه کلاج و ترمز ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی تعمیرگاه کلاج و ترمز سیستان و بلوچستان به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف تعمیرگاه کلاج و ترمز در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید