دانلود بانک اطلاعات فروش و تعویض روغن موتور اردبیل ، خرید شماره موبایل اتحادیه فروش و تعویض روغن موتور اردبیل

این پکیج شامل اطلاعات صنف فروش و تعویض روغن موتور اردبیل میباشد. با خرید و دانلود بانک اطلاعات و شماره موبایل فروش و تعویض روغن موتور میتوانید تبلیغات خود را هدفمند نمایید و درصد اثر بخشی آن را افزایش دهید.
- تعداد ردیف اطلاعات : 627 ردیف
تعداد قیمت (ريال)
51 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 70 درصد است (دارای موبایل) 38,250
223 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 75درصد است (بانک فاقد شماره موبایل) 7,136
65 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 85 درصد است (دارای موبایل) 65,000
5 در صد صحیح بودن اطلاعات بالای 99 درصد است (دارای موبایل) 5,000
283 درصد خطای اطلاعات زیاد است (فاقد موبایل - تلفن ثابت قدیمی) 4,528
- تعداد شماره های موبایل : 121 ردیف
- فرمت فایل excel
- دریافت فایل اکسل بلافاصله پس از خرید
- اطلاعات فایل اکسل شامل ستون های زیر است : نام واحد صنفی، نام مدیریت، شماره تماس، موبایل، آدرس، استان
قیمت : 119,914 ریال

تخفیف: ------ ریال

قیمت کل: 110,000 ریال

خرید پکیج اطلاعات مشاغل فروش و تعویض روغن موتور اردبیل ، شما را به مخاطبان هدفتان نزدیک تر میکند . با تهیه بانک مشاغل فروش و تعویض روغن موتور شما میتوانید تبلیغات خود را هدفمند تر انجام دهید و در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی کنید . مجموعه یدکی نما با جمع آوری به روز ترین اطلاعات اصناف و مشاغل مرتبط به صنعت خودرو ، سعی بر راهی سریع جهت ارتباط با تامین کنندگان خودرو برای مخاطبین فراهم کرده است .

اطلاعات مشاغل فروش و تعویض روغن موتور اردبیل شامل نام واحد صنفی ، نام مدیریت ، استان ، شهر ، تلفن ، موبایل می باشد و پس از خرید بلافاصله فایل اکسل در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورت هرگونه سوال و یا مشکل میتوانید به پشتیبانی آنلاین واتزاپ پیام دهید و یا در ساعت اداری با شماره تماس وب گاه یدکی نما که در قسمت تماس با یدکی نما می باشد ارتباط بر قرار نمایید .


ذخیره بانک فروش و تعویض روغن موتور در پنل کاربری شما

بانک فروش و تعویض روغن موتور خریداری شده در پنل شما ذخیره می شود و در صورتی که فایل دانلود شده از سایت را از دست دادید ، میتوانید نسبت به دانلود و دریافت مجدد آن اقدام نمایید .

به روز رسانی شماره موبایل صنف فروش و تعویض روغن موتور و دریافت آن از پنل کاربری

پس از خریداری بانک مشاغل فروش و تعویض روغن موتور ، ممکن است در آینده ای نزدیک بانک اطلاعاتی فروش و تعویض روغن موتور اردبیل به روز شود . شما میتوانید در پنل کاربری خود نسبت به دریافت اطلاعات به روز شده اقدام نمایید . در این حالت یدکی نما در فایلی مجزا اطلاعات جدید را به صورت آن لاین در احتیار شما قرار میدهد .

یدکی نما کلیه واحد های صنفی این سایت را به 4 دسته کلی تقسیم بندی کرده است .

برای اطمینان بیشتر میتوانید وارد صفحات فوق شوید و در انتهای صفحه لیست واحد های شغلی صنف مورد نظر را مشاهده نمایید .


ارسال اس ام اس به صنف فروش و تعویض روغن موتور 

مجموعه یدکی نما برای خریداران بانک مشاغل هدیه ای ویژه ای نیز دارد . شما با خرید اطلاعات مشاغل خودرو میتوانید پنل ارسال پیامک به صورت رایگان دریافت نمایید و پس از دریافت پنل به راحتی پیام دلخواه خود را به صنف فروش و تعویض روغن موتور در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال نمایید . یدکی نما طرف قرار داد سامانه ارسال پیامک شرکت سپاهان گستر می باشد و با تهیه بانک مشاغل میتوانید از سایر امکانات این سامانه پیام کوتاه استفاده نمایید .

-پشتیبانی آنلاین
-در صورتی که برای خرید اطلاعات سوالی دارید ، گفتگو را آغاز کنید